facebook twitter Google Plus
Kalbim Egede Kaldı 14. Bölüm Fragmanı 23 Eylül
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kalbim Egede Kaldı 14. Bölüm Fragmanı özeti: Kalbim Ege’de Kaldı 14. bölümü ile 23 eylül 2015 çarşamba günü saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Mustafa tekrar hayata döner. Zeliş Artık Mustafa'nın yanında olmayı tercih eder. Zeliş'in yanında olmasından mutlu olan Mustafa artık ona gerçekten bir evlilik teklifi yapar. Zeliş evlilik teklifini kabul edecek mi?
Kalbim Egede Kaldı dizisi her Pazar - 22.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kalbim Egede Kaldı 14. Bölüm Fragmanı 23 eylül fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kalbim Egede Kaldı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kalbim Egede Kaldı 14. Bölüm Fragmanı Yorumları (7)
yorum metin bayar

Balikesir gonon esimle cocuklarila dizinin hastasi olduk her bolumunu merakla bekliyoruz bas rol oyunculari kutlariz ve ekibinizide selamlar ve saygilar iyi bayramlar

yorum Hamit Aras

Süper dizi yapanların oynayanların ellerine sağlık.Ege bölgesinin Halkının iyilik sever mert güzel insanlar oldugunu işlemeniz yöre halkı için gurur verici.ne kadar olumsuz sahneler olursa olsun egeliler çok iyi vé güzel insanlardır.

yorum kalbim ege\'de kaldı

Bu dizi hiç bitmesin harika

yorum isim yok

Harika bir dizi herzaman devam istiyoruz

yorum ece

Kalbim egen kaldı cok seviyorumm oyuncular cok iyi mustafa cok yakşılı zehiş cok guzel kiz

yorum isimsiz

Mustafayla zeliş evlensin yamanda aradan çekilsin gayri.

yorum İsimsiz

Heyacnla izliyorum mustafa ölmesin


Anahtar kelimeler: Kalbim Ege’de Kaldı 14. Bölüm fragmanı izle, Kalbim Ege’de Kaldı 14. Bölüm özeti, Kalbim Ege’de Kaldı 14. Bölüm ne zaman, Kalbim Ege’de Kaldı 14. Bölüm star tv, Kalbim Ege’de Kaldı 14. Bölümde neler olacak, Kalbim Egede Kaldı 14. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kalbim Egede Kaldı 14. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kalbim Egede Kaldı 14. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kalbim Egede Kaldı 14. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kalbim Egede Kaldı 14. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kalbim Egede Kaldı 14. Bölüm Fragmanı özeti