facebook twitter Google Plus
Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Fragmanı 26 Ağustos
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Fragmanı özeti: Kalbim Ege’de Kaldı 10. bölümü ile 26 ağustos 2015 çarşamba günü saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Mustafa Zeliş'in gönlünü çalabilmek için çeşitli sürprizler yapıyor. Zeliş Mustafa'ya yakınlaşmayı kabul edecek mi?
Kalbim Egede Kaldı dizisi her Pazar - 22.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Fragmanı 26 ağustos fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kalbim Egede Kaldı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum Seva

Super dizi

yorum Jale yılmaz

Son zamanlarda seyrettğim en güzel dizi. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Ancak tanıtımı neden bu kadar zayıf anlamadım. Bence bu yapılan işe harcanan emeğe saygısızlık. Umarım yeni sezonda da devam eder.


Anahtar kelimeler: Kalbim Ege’de Kaldı 10. Bölüm fragmanı izle, Kalbim Ege’de Kaldı 10. Bölüm özeti, Kalbim Ege’de Kaldı 10. Bölüm ne zaman, Kalbim Ege’de Kaldı 10. Bölüm star tv, Kalbim Ege’de Kaldı 10. Bölümde neler olacak, Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Fragmanı özeti