facebook twitter Google Plus
Kalbim Ege’De Kaldı 8. Bölüm Fragmanı 12 Ağustos Mustafa Zeliş'i Öpüyor
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kalbim Ege’De Kaldı 8. Bölüm Fragmanı özeti: Kalbim Ege’de Kaldı 8. bölümü ile 12 ağustos 2015 çarşamba günü saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Mustafa uzun zamandır inkar ettiği bir gerçekle karşı karşıyadır. Zeliş'i seviyor fakat hiç bir şey söyleyemiyordur. Zeliş'in gözünde Mustafa'nın şansı var mıdır? Zeliş, Mustafayı mı? yoksa Yaman'ı mı? seçecektir. Onun için gerçek aşk hangisi olacak ilerleyen bölümlerde hep birlikte göreceğiz.
Kalbim Egede Kaldı dizisi her Pazar - 22.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kalbim Ege’de Kaldı 8. Bölüm Fragmanı 12 ağustos Mustafa Zeliş'i Öpüyor fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kalbim Egede Kaldı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kalbim Ege’De Kaldı 8. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kalbim Ege’De Kaldı 8. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kalbim Ege’De Kaldı 8. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kalbim Ege’de Kaldı 8. Bölüm fragmanı izle, Kalbim Ege’de Kaldı 8. Bölüm özeti, Kalbim Ege’de Kaldı 8. Bölüm ne zaman, Kalbim Ege’de Kaldı 8. Bölüm star tv, Kalbim Ege’de Kaldı 8. Bölümde neler olacak, Kalbim Ege’De Kaldı 8. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kalbim Ege’De Kaldı 8. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kalbim Ege’De Kaldı 8. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kalbim Ege’De Kaldı 8. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kalbim Ege’De Kaldı 8. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kalbim Ege’De Kaldı 8. Bölüm Fragmanı özeti