facebook twitter Google Plus
Kalbim Ege’De Kaldı 7. Bölüm Fragmanı 5 Ağustos
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kalbim Ege’De Kaldı 7. Bölüm Fragmanı özeti: Kalbim Ege’de Kaldı 7. bölümü ile 5 ağustos 2015 çarşamba günü saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak.
Zeliş'e çok güzel bir hediye alan Yaman Zeliş'i çok mutlu eder ancak bu durumdan son derece rahatsızlık duyan Mustafa Zeliş'e duyduğu hisleri anlatabilecek mi?
Mustafa ve Zeliş evliliği Iraz Nene sayesinde gerçek bir evliliğe dönüşüyor. Mustafa ve Zeliş birbirlerine karşı olan duyguların farkına varıyorlar. Mustafa ve Zeliş'in kavgaları bitmek tükenmek bilmez fakat aynı evde kalmak zorundadırlar. Zeliş büyük aşkı Yaman ile yakınlaşmak üzereyken Mustafa araya girer ve bu durumu bozar. Yaman büyük bir kin beslemektedir ve Mustafa'dan intikamını alacaktır.

Kalbim Egede Kaldı dizisi her Pazar - 22.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kalbim Ege’de Kaldı 7. Bölüm Fragmanı 5 ağustos fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kalbim Egede Kaldı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kalbim Ege’De Kaldı 7. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kalbim Ege’De Kaldı 7. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kalbim Ege’De Kaldı 7. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kalbim Ege’de Kaldı 7. Bölüm fragmanı izle, Kalbim Ege’de Kaldı 7. Bölüm özeti, Kalbim Ege’de Kaldı 7. Bölüm ne zaman, Kalbim Ege’de Kaldı 7. Bölüm star tv, Kalbim Ege’de Kaldı 7. Bölümde neler olacak, Kalbim Ege’De Kaldı 7. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kalbim Ege’De Kaldı 7. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kalbim Ege’De Kaldı 7. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kalbim Ege’De Kaldı 7. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kalbim Ege’De Kaldı 7. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kalbim Ege’De Kaldı 7. Bölüm Fragmanı özeti